Menu

Technológia výroby svadobných oznámení

Pre dosiahnutie dokonalého vzhľadu Vášho svadobného oznámenie používame len kvalitné materiály a technológie. Medzi výrobné technológie, ktoré využívame, patrí digitálny výsek, slepotlač, reliéfna tlač, tvarový výsek, digitálna tlač.

Digitálny výsek

Digitálny výsek predstavuje výrobu laserovú technológiu, ktorá umožní veľmi presné vyrezávanie zložitých tvarov bez použitia výsekových nástrojov. Digitálny výsek funguje pomocou počítačom vedené stopy, ktorá vykonáva vlastný rez laserovým paprskom. Digitálny výsek je vhodnou technológiou pre spracovanie produktov, v ktorých sú jemné a zložité tvary vzorov. Vďaka tejto presnej technológii môžeme vytvoriť zložité tvary s ostrými uhlami ai veľmi malé objekty. Viac informácií nájdete na stránke Digitálny výsek.

Laserová technológia Laserová technológia

Slepotlač

Slepotlač je špeciálnou formou razby. Pre túto techniku je charakteristické, že je razba bez fólie. To znamená, že požadovaný motív je do grafického papiera vytláčaný pomocou ručne gravírované mosadzné raznice alebo tlačovú formou bez farby. Výsledkom je plastický obrazec. slepotlač dodáva svadobným tlačovinám ďalší rozmer. Viac informácií nájdete na stránke Slepotlač.

Slepotlač Slepotlač

Reliéfna tlač

Reliéfna tlač je špeciálnou výrobnou technológiou, ktorá dodá každému svadobnému oznámenie exkluzívny vzhľad. Táto technika tlačí za pomoci tlaku a tepla a používa ručne dorývané tlačové formy a väčšinou fólie. V tlačiarenskom lise sa pri teplote cca. 120 ° C pretlačí cez štočok fólie. Tá môže mať zlatý, strieborný alebo aj iný metalický povrch. Tým metóda reliéfneho tlače vytvára na svadobnom oznámení detailné prekreslenie tlače alebo motívu. Viac informácií nájdete na stránke Zlatotlač.

Reliéfna tlač Reliéfna tlač

Tvarový výsek

Tvarový výsek je výrobná technológia, ktorá upravuje tlačoviny do konečnej podoby. Táto technika za použitia výsekového nástroja, lisu a vysokého tlaku vysekáva z papiera požadovaný tvar. Pretože je požadovaný motív vysekávanie tlakom, nemožno tak docieliť celkom presný detail vzoru. Viac informácií nájdete na stránke Výsek.

Tvarový výsek Tvarový výsek

Digitálna tlač

digitálna tlač je výrobnou technológiou, ktorá je rýchla a operatívna. Umožňuje bez ďalších medzikrokov vytvoriť tlačoviny už od jedného kusu priamo z počítača. digitálna tlač je v súčasnej dobe v mnohých prípadoch nahrádza tlače ofsetovej. Je vykonávaná väčšinou na báze laserovej tlače suchými tonery a vosky. digitálna tlač je možné použiť na hladké, ale aj štruktúrované papiere aj s vyššou gramážou. Tiež je možné digitálna tlač doplniť o ďalšie tlačiarenské technológie napr slepotlač, tvarový tlač, digitálny výsek. Viac informácií nájdete na stránke Digitálna tlač.

Digitálna tlač Digitálna tlač

Copyright 2023 Goldpress s.r.o. All rights reserved | Keloc NET