Menu

Užitočné informácie

Na tejto stránke nájdete užitočné informácie, ktoré Vám môžu pomôcť pri rozhodovaní a výbere svadobného oznámenia. Najmä ak si svadobné oznámenia chcete nechať zhotoviť podľa vlastného návrhu. Tiež tu nájdete informácie o našej spoločnosti a obchodné podmienky nákupu svadobných oznámení a súvisiacich produktov.

Svadobné texty

Pre svadobné oznámenia nie je dôležitý len dokonalý vzhľad, ale aj vlastný svadobný text, ktorý dodáva hĺbku oznámení. Svadobnom textom síce oznamujeme príbuzným, priateľom a známym základné informácie o novomanželov, o mieste a čase konania obradu, ale ich úlohou je tieto údaje podať vznešenú a krásnou formou. V pár vetách možno vytvoriť láskyplnú atmosféru vznikajúceho manželstva a nadchádzajúceho sobáša. Svadobný text tiež môže svoju formou hostí informovať o štýle svadby.

Svadobné motta

Zmyslom a podstatou svadobného oznámenia má byť nielen informovať hostí o samotnom obrade, ale obohatiť toto oznámenie vlastnými pocitmi budúcich manželov. K tomuto účelu slúži svadobné motto, ktorým môže byť citát, príslovie či časť literárneho úryvku.

Výrobné technológie

Pre dosiahnutie dokonalého vzhľadu Vášho svadobného oznámenia používame len kvalitné materiály a technológie. Medzi výrobné technológie, ktoré využívame, patrí digitálny výsek, slepotlač, reliéfna tlač, tvarový výsek, digitálna tlač.

Technológia dotlače textov

Technológia dotlače textov je významným krokom k vytvoreniu finálneho vzhľadu svadobného oznámenia. Vhodný typ písma a spôsob jeho vykonania môže so svadobným oznámením urobiť divy. K technológiám dotlače textov radíme razbu, digitálnu tlač.

Obchodné podmienky

Obchodné podmienky spoločnosti Goldpress zahŕňajú informácie o spôsobe objednania svadobného oznámenia, o podmienkach platby, termínu dodania a jeho spôsobu. Ďalej sú tu podrobne rozpísané ceny a príplatky jednotlivých ponúkaných produktov.

Informácia o ochrane osobných údajov

Ochrana osobných údajov je pre nás dôležitá, pristupujeme k nej zodpovedne a dodržiavame právne predpisy týkajúce sa ochrany osobných údajov. Radi by sme Vám preto poskytli informácie o tom aké osobné údaje spracúvame, aké dôvody na to máme, aké sú Vaše práva a ďalšie informácie, ktoré by Vás mohli zaujímať.

O nás

V sekcii O nás nájdete informácie o spoločnosti Goldpress, o ich aktivitách a portfóliu služieb.

Facebook

Navštívte nás aj na Facebooku, kde môžete nájsť zaujímavosti a aktuality z diania v našej firme.

Copyright 2023 Goldpress s.r.o. All rights reserved | Keloc NET