Menu

Ostatný sortiment

Aby bola Vaša svadba nezabudnuteľná po všetkých stránkach, ponúkame Vám doplnkový, ale nie menej dôležitý sortiment produktov. Naším cielom je, aby produkty, ktoré ponúkame, doviedli Vašu svadbu k dokonalosti.

Súčasťou svadobného oznámenia je aj obálka ktorá dopĺňa vlastné svadobné oznámenie. Ďalším dôležitým prvkom pre svadobnú hostinu je pozvánka ku stolu, ktoré ponúkame v designu svadobného oznámenia. Taktiež v rovnakom designe sú aj menovky na svadobný stôl.

Pre doplnenie celkovej slávnostnej atmosféry behom svadobnej hostiny ponúkame aj menu, alebo svadobné etikety na víno. Na výzdobu slávnostnej tabule tiež dekoratívne obrúsky s možnosťou dotlače monogramov, či papierové dekorácie na stôl. K ponuke taktiež patria vkusné krabičky na výslužku, či fotorámčeky na svadobné fotografie.

Svadobné obálky

Svadobné obálky

Ku každému svadobnému oznámeniu patrí bezpochyby obálka, ktorá dotvára celkový dojem z oznámenia. Naša ponuka obsahuje vždy aj obálky, ktoré designovo ladia s vlastným svadobným oznámením, ktoré dotvoria celkový luxusný dojem a pozdvihnú Vašu svadbu v očiach Vašich hostí.

Menovky na svadobný stôl

Menovky na svadobný stôl

Pre vytvorenie dokonalej svadobnej tabule sú potrebné menovky, ktoré určujú zasadací poriadok hostí. Menovky sú v dizajne svadobného oznámenia.

Svatební menu

Svadobné menu

Svadobné menu je vhodné pre doplnenie slávnostnej tabule. Menu informuje svadobčanov o podávaných pokrmoch a ich časovému harmonograme.

Ubrousky na svatební stůl

Obrúsky na svadobný stôl

Ponúkame pre vkusné doplnenie a dozdobenie svadobnej tabule dekoratívne obrúsky, ktoré ponúkame v rôznych farbách s možnosťou dotlače monogramov.

Krabičky na výslužku

Krabičky na výslužku

Tradičnou súčasťou svadby bývajú výslužky pre svadobných hostí. K tomuto účelu pre Vás vyrábame elegantné krabičky na svadobné zákusky, či koláčiky. Krabičky ponúkame v niekoľkých veľkostiach, farbách a rôznom designe.

Svadobné dekorácie

Svadobné dekorácie

Slavnostnú atmosféru celej svadobnej hostiny dotvárajú maličkosti. Preto ponúkame papierové dekorácie na svadobný stôl, ktoré dodajú Vašej tabuli punc dokonalosti.

Svadobné fotorámčeky

Svadobné fotorámčeky

Pre Vaše svadobné fotografie ponúkame fotorámčeky, ktoré im dodajú slávnostný vzhľad. Vyrobené sú z kvalitného grafického papiera, môžu byť rôzne ozdobené a v rôzných farbách podľa Vášho výberu.

Svadobné etikety

Svadobné etikety

Pokiaľ máte ako výslužku aj víno, ponúkame výrobu svadobných etikiet, ktoré obsahujú mená mladomanželov, dátum ich svadby. Svadobné víno s Vašou etiketou bude netradičným darčekom a pamiatkov na túto událosť pre Vašich hostí.

Svadobné košíčky na minitorty

Svadobné košíčky na minitorty

Svadobné košíčky na minitorty.

Svadobné pečiatky

Svadobné pečiatky

Svadobné pečiatky.

Copyright 2019 Goldpress s.r.o. All rights reserved | Keloc NET