Technológia dotlače textov

Ako jedni z mála dodávateľov svadobných oznámení Vám môžeme ponúknuť potlač nielen digitálnou tlačou, ale aj technológií "razba cez fóliu" (čísla farby 91-95) a termografickou tlačou s 3D efektom (farby č.913-916).

Razba

Razba je výrobnou technológiou, ktorá prenáša písmo na podkladový materiál pomocou štočku (raznice) za pôsobenia tepla a tlaku cez pigmentovú alebo metalickú fóliu. Farba potlače je daná farebnou škálou používaných fólií. K tejto technológii je treba pripočítať jednorazový poplatok za výrobu štočku.

Ražba Ražba Ražba

Digitálna tlač

Digitálna tlač je výrobnou technológiou, ktorá je rýchla a operatívna. Umožňuje bez ďalších medzikrokov vytvoriť tlačoviny už od jedného kusu priamo z počítača. Digitálna tlač je v súčasnej dobe v mnohých prípadoch nahrádza tlače ofsetovej. Je vykonávaná väčšinou na báze laserovej tlače suchými tonery a vosky. Digitálnu tlač je možné použiť na hladké, ale aj štruktúrované papiere aj s vyššou gramážou. Tiež je možné digitálna tlač doplniť o ďalšie tlačiarenské technológie napr slepotlač, tvarový tlač, digitálny výsek.

Digitální tisk Digitální tisk Digitální tisk

Termografická tlač s 3D efektom

Termograficka tlač je konečnou úpravou tlače. Pri tejto výrobnej technológii sa do miest textu, kde je čerstvo natlačená farba, nanesie plastový granulát, ktorý sa následne za pôsobenia vysokej teploty zapečie. Termograficka tlač vytvára lesklý a na dotyk plastický tlač s 3D efektom. Termotlač dodá Vášmu svadobnému oznámenie luxusný vzhľad a 3D efekt. K tejto technológii je treba pripočítať jednorazový poplatok za výrobu štočku.

Termografický tisk Termografický tisk Termografický tisk

Farby

Barvy